Death Note - 1 epizoda SQ styl

28. listopadu 2008 v 16:08 | DeaQsi (SimushineQ)
Konnichiwa!
A je tu MÁ první epizoda. Motá se to okolo 1-8 dílu jasný :) Takže ↓

Přesouváme se do děje kdy už Light ví, jak používat Death Note a již se setkal S Ryukem. Také už se zahájilo vyšetřování "Kira" alias Lighta pod vedením L.

Vyšetřovatel: "Jak víme že je Kiro chlapec?" L: "Prosím vás, která holka by byla tohoto schopná?" Vyšetřovatel: "To je pravda, ale jak víme?" L: "Nevíme, tušíme. Teď zpět k tématu. Musíme do dvou vážně podezřelích domácností umístit kamery. Je to domácnost Yagamiyů a Kurosakiyů. Yagami (Vyšetřovatel): "Cože?! Naše domácnost?! Ale... Ale... dobře. Chápu to." L: "Musíme počkat, až nikdo nebude doma, zařiďte to, aby když vaše děti budou ve škole, manželka někam odešla, o rodinu Kurosaki se už postarají ostatní. Vy vyřiďte tohle, jasné?" Yagami: "Jistě. Rozumím vám."
Podvečer, před domem
Light: "Ryuku, mám podezření, že nám dali do domu kamery. Je ti jasné, že teď nebudeš moct jíst jablka? Vypadalo by to... víš jak, divně." Ryuk: "Jasně, jablko by se na záznamu z kamery vznášelo a pomalu objídalo, já se zjevuji jen tobě. Bylo by to zvláštní." Light: "Dám ti úkol. Najdeš všechny kamery v domě a já ti zítra, až budeme venku dám jablek kolik budeš chtít." Ryuk: "Platí!"
Po večeři, v Lightově pokoji
Ryuk: "Chce tě sledovat. Po celém domě je nespočet kamer ale ve tvém pokoji je jich nejvíce. Dobře si počet pamatuj, nezopakuji ti ho. Je to 64 kamer ve tvém pokoji". Light jen kývne. V jeho mysli: "Dobře. A už mám plán." Light otevírá brambůrky které si donesl. Lightova mysl: "Kira musí mít přístup k médiím. Když si ale celý večer nezapnu počítač, nebudu koukat na televizi, číst noviny, nebo poslouchat rádio, vyhnu se podezření! Ale když..." Pohled do brámbůrek. Mini LCD obrazovka s vysíláním televize. Dokonalé. Televize: "Zločinec 月の植物, který právě dnes odpoledne spáchal pokus o vykradení banky byl propuštěn na kauci." Light: "Dobře, jdeme na to." Lightova mysl: "Levou budu psát rovnice, pravou do deníku jména. Nepřijde na to. Nemůže!" Ryuk: "Jsi chytrý. Velice. Ale... jen abys veděl, nejsem na ničí straně. ani na tvé, ani na straně L. Jen chci abys to věděl." Light (špitnutí): "Vím. To už jsem pochopil."
SimushineQ
*Omlouvám se fanouškům anime Bleach za použití příjmení*
Komentujte <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama